LAPTOP HP SPEKTRE 15.6 inch me tochscreen

Shitet nga: Hp 21 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shpes laptop Hp modeli i fundit me tochscreen asht i ri pa perdor modeli ma i ri edhe asht me alumin jo plastik ka led ne tastatur
Me camer 5 mega pixel
Me performanxa shum te mira ka shum opsione mundesh me perdor edhe sikur aiped
Asht i shpejt shumm loptopi gjindet ne zvicerr me 3 mars vjen ne ks dhe ka garencion 2 vjet

Ndrrim nuk baj me azgje mundeni edhe ne ket numer me kontaktu ne ket numer 0041 76 805 55 51 ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim