LENOVO ThinkPad Edge 15.5 INÇ LED

Shitet nga: Lenovo Sot 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   290 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Është në gjendje perfekte,me kamer HD baterin e mban 2 orë i lehtë në bartje ekran shumë të hollë HDMI dalje, usb 3 copa njëra 3.0 dy copa ka 2.0 ka qantën e vet ka ardhur nga zvicrra . Ka Winfows 10 dhe Office 2016. Të gjitha orginall. Për më tepër thirrni në:
+37744351896
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim