Shitet Laptopi Acer

Shitet nga: Lindrit 24 Shk 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptopi acer ne gjendje shum te mire punon shum mir e ka te instalun windows 10 tastet poashtu dhe pullat shum mir i punojn ..poashtu qmimi diskutohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim