Piranha Cyber Tab 7.0

Shitet nga: Enhar 11 Tet 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Tableta
Cyber Tab 7.0
Dual core CPU Tablet
Të gjitha Fituesi A23- Dual Core 1.5 GHz (dual core) processor
Android sistemit operativ 4.4 Kitkat
7.0-inch LCD 800x480 pixels, 16: 9 capacitive 5-pikë ekran me prekje të ndjeshme të ngrohjes të ndjeshme
Përditësimi automatik nëpërmjet OTA
8 GB memorie të brendshme
1 GB DDR3 RAM falë performancës më të lartë, vonesë, përdorim shpejt Instalimi
2.0 Megapixel para dhe kamera e pasme
Video bisedë nëpërmjet një kamera të përparme
MP2 quad-core ARM Mali 400 3D Graphics Afisho Card
Micro SD card slot (max mbështetje 32GB) mund të përmirësuar kujtesën
Micro USB Port
3G modem, USB Keyboard Wireless Mouse pajisje të tilla si kabllo USB OTG të lehtë të lidheni tabletë tuaj
Mbështetja e jashtme 3G Modem (vizitoni faqen tonë të internetit për të modeleve të pajtueshme 3G modem.)
USB 2.0 lidhje OTG (ajo është nëpërmjet kutisë OTG kabllor.)
Lidhje Wi-Fi
Adobe Flash 11 mbështetje
Muzikë digjitale dhe video player
G-sensor, detektor lëvizje fizike (G-sensor)
Në sajë të kapacitetit të tij të lartë dhe kohë të gatishmërisë luani operacion bateri të gjatë
8.25 mm dizajn super-slim
Sipërfaqja e bardhë Matt jashtme
Built-in Gjuha dhe mikrofon
Jack kufjeve
Googleplay (Android Market) të jetë në gjendje për të shkarkuar mbi qindra e mijëra aplikacioneve dhe lojërave
E-libër mund të përdoret si (lëvizin mijëra libra dhe revista në tabletë tuaj)
Vetëm 312 gram në peshë dhe të pakta, 188,5x108.3x8.25mm elegante dizajn

Paketa Përmbajtja:

Pajisje
USB Cable
Ngarkues
OTG Cable
Kufjeve
Manual Udhëzim

Viber:
+37744494699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim