Internet caffe

Shitet nga: tefik 11 Tet 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes komplet inventarin 10 kompjutera komplet te gatshme per pun

te dhanat e kopjuterit dell 7.80 3.16 ram 4 giga kartelen garafike te intergrume me monitora trash te pershtatshme per konter strike mausa mikrosoft maus pada razer te mdhaja me to vjen shperndarsi wairles lan kabell kret te gatshme per pun si dhe kryesori... BOJM EDHE NDERRIM ME VETURË
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim