"TECHNICS" Dobble Casset Deck

Shitet nga: Edip 18 Sht 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Dobble Casset Deck "TECHNICS" per inqizim (kopjim) te audio kasetave. Eshte ne gjendje shume te mire!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim