4 ZVUSHNIKA ORGINALL 90W DHE 100W

Shitet nga: radio me usb 08 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Janë të reja në gjendje të rregullt ashtu siç kanë ardhur nga zvicra.
Thirrni në numrat posht mund të kontaktojme ne viber pa pages.

+38649 351 896 viber
044 351 896 TRIP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim