Beats by dr dre (origjinale)

Shitet nga: Beats by dr dre 28 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Beats by Dr.Dre jan shum pak te perdorura,orgijinale 100% jan edhe me faktur dhe numër serik të bler në gjermani në Soundland,kontak edhe në viber,fotot jan origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim