KASETOFON STEREO

Shitet nga: Amsen 08 Nën 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Në gjendje të rregullt lidhet edhe me kompjuter.
Thirrni në viber pa pages +37744351896 ose viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim