Marantz Sm-80

Shitet nga: Nexhip 09 Jan 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet marantz sm-80gjendjet rregul per ma shum informata kontaktoni nr ose viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim