Muzik

Shitet nga: Nexhip 08 Nën 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
1.jamo digital 120

2.denon pma735r

3.pioneer file-type compact disk player pd-f706

4.stereo frequency equalizer sound shaper model ss-215

5.Peavey combo 300

6.mos fet power amplifer owerty pa-500

7.stereo mixer pre-a6 crossfader system

8.rcf l12

9.Marantz sm-80

10.sony ss-b1s 90w

11.sony ss-ts46

12.dvd home cinema system ht-p10

1..Denon avr-3300

Bose elac harman kardon etj

per ma shum informata kontaktoni viber ose nr ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim