Muzik per shtepi

Shitet nga: Korab 06 Nën 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes keto paisje per zerim-muzik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim