Radio

Shitet nga: bashkim 05 Pri 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radion i madh eshte ne gjendje te regullte i ka me cd radion etj pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim