Radio klasike

Shitet nga: Asllan 28 Krr 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio Klasike , te vjetra , resivera re gjitha ne gjendje te mire pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim