Radion

Shitet nga: rexhep 12 Pri 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radion i madh krejt i ka eshte ne gjendje te regullte pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim