pioneer+ radio

Shitet nga: Ademi 08 Maj 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
pioneer vsx-908rds ne gjendje shum te mir.pioneer vsa-e06 me gjendje prefekte. grundik vetem radio satellit 2100 ne ghendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim