stero sony

Shitet nga: Ademi 30 Qer 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
gjendje te regull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim