Beats by dr dre origjinale

Shitet nga: Beats by dr dre 11 Jan 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Beats by Dr.Dre jan shum pak te perdorura,orgijinale 100% jan edhe me faktur dhe numër serik të bler në gjermani në Soundland,kontak edhe në viber,fotot jan origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim