CANON IX6800 FOTO PRINTER A3+ max 330x677mm +..

Shitet nga: Nasi 09 Dhj 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
FOTOPRINTER MBI FORMATIN A3+
SHES FOTO PRINTER TE CILESISE SE LARTE NGA FORMATI 9X13 - 10X15 te gjitha formatet deri ne A3+ dhe formatin me te madh 33cmx68cm (330MMX680) pnorama

LIDHJA : LAN / WiFi / USB
CANON IX6850 :: Inkjet Photo Printer A3+ with LAN / WiFi / USB

9600X9600 DPI

PHOTO PRINTER A3+

ME SISTEM TË MONTUAR (JU KURSENI 99% NË PRINTIM)

ME SISTEM I MONTUAR NE MENYRE PROFESIONALE

CANON IX6550
CILESIA E SHTYPUR NE FOTOLETER 9600X9600 DPI

KUALITETI 1000 HER ME I MIRE SE I FOTOGRAFISTAVE
KY PRINTER I SHTYP TE GJITHA NUANCAT QE EGZISTOJNE DHE QE I SHEF NJERIU
I TESTUAR NGA PROFESIONALISTET DHE I VLERSUAR ME 7 YJE


KY PRINTER I SHTYP TE GJITHA FORMATET PREJ ME TE VOGLIT 9X13 - 10X15 CM DERI NE A3+
SI DHE E KA MUNDESINE ME SHTYP EDHE 329X677mm NE FORMATIN PANORAMA 34CM ME 70 CM GJATESI - NE JU SIGUROJME EDHE LETER PER KETE MEGA-GJIGAND PROFESIONAL

NE JU FURNIZOJME EDHE ME LETER A3 DHE A3+ FOTOLETER BAZE WATER REZIST DHE WATER PROFJU FURNIZOJ ME LETER 10X15 A4 A3 A3+
SI DHE PANORAMA PHOTO PAPER PER KETE PRINTER 330X680mm044191060

VIBER:
+37744191060

Canon flash iphone 4s pixma samsung galaxy golf bmw ipod ajfon mercedes audi peugeot muzik radio opel fiat x5 sony ipad mac vw wolkswagen zvushnik boca mini renault ford corsa zmadhues xperia mitsubishi klima kompjuter pc asus hp gb m5 iphone5 Printer dhe Fotokopje Canon dell latitude acer asus llaptop laptop Ps3 numer vala ipko telefon nokia siemens lg acer Bateri kualitative windows format kurs kompjuter 540 530 330 Monitor Siemens kombi kamion zvoshnik zvuqnik Skaner bass muzik ker ace ipod iphone 5 Urgjent shes Canon zvuqnik mac kombi kompressor motor nissan a4 canon eos 60d nokia sony playstation CANON 60D me objektiv 18-135 bass bassbina dell i3 i5 dula core core2duo ram core 2 duo hard disk flash usb ups blackberry e51 e71 e72 x6 bmw x5 x3 adapter per Laptop canon D450 7d Canon EF 75-300mm kran SUBLIMATIVE SUBLIMACION sublimation CANON 5D KAMERA KAMERAMAN kran dron fotoletra photo paper nikon fotopaparat kopall fuji fujifilm mitsubishi COPAL copall


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim