FOTOPRINTER ---- CANON PIXMA IP7250 ME SISTEM

Shitet nga: Nasi 09 Dhj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
FOTO PRINTER CANON PROFESIONAL 9600X9600 DPI
CANON IP7250 I RI - PA PERDORË
ME SISTEM SHTESE PROFESIONALE PER IP7250 ----
ME GARANCION 6 MUAJ
SHTYP TE GJITHA FOTO FORMATET DERI NE A4 (TE GJITHA LLOJET E FOTOLETERS PER INKJET)
SHTYP CD DVD

ju njoftojme se kemi edhe fotoletra PREMIUM PHOTO PAPER HIGH GLOSS nga gjermania
FORMATI : 13x18 10x15 A3 A4 A3+ etj

SHTYP CD - DVD -
LETER TE THJESHTE (MUND TE SHTYPNI NE DY ANET - DUPLEX)

FOTO LABORATORIKE - 9600 X 2400 dpi (CILESIA ESHTE 265 HERË ME CILESOR SE FOTOGRAFISTI)
I PERSHTATSHEM PER FOTO EXPRES

100% FOTOT JAN LABORATORIKE ME KETE GJIGAND PRAKTIK I CILI ESHTE PER SECILIN

ME SISTEM CISTERNE ANASH I MONTUAR NE MENYRE PROFESIONALE (ME DEREN MBYLLUR) KAPAKUN E MBYLLUR MBI PRINTER

JU KURSENI 99% TE KOSTOS NE PRINTIM
ME NGJYRA ORGJINALE CROMA LIFE +100
500 ML NGJYRE NE SISTEM KJO I BIE SA 10 X 5 KATRIGJA QE KUSHTOJNE 1000 € DHE JU I KURSENI

JU GARANTOJME SE NUK KA BLLOKIM TE KOKES SE PRINTERIT SEPSE NGJYRAT JAN ORGJINALE

JU NJOFTOJME SE TE NE MUND TE FURNIZOHENI ME NGJYRA
DHE LETER FOTOGRAFIKE PREMIUM PHOTO PAPER TE FORMATIT 10X15 A4 DHE A3

-----------------------
JU NJOFTOJME SE KEMI EDHE NGJYRE ORGJINLE PËR KËTË PRINTER ---- 1 LITER, 500ML, 100ML
PRODHIM ANGLEZ - FOTORITE - PREMIUM INK

GJITHASHTU JU NJOFTOJME SE SISTEMI QE NE E MONTOJME ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM DHE NUK BEN ZHURME TRAK - TRUK SI SISTEMET QE GJENDEN NE TREG POR BEZ - BEZ SI TE MOS KISHTE FARE SISTEM TE MONTUAR !!!!!!

044191060
VIBER
+37744191060
SHIKO REKLAMEN NE YOUTUBE
LINKU:
http://www.youtube.com/watch?v=1g80A5HjNf0
Canon flash iphone 4s pixma samsung galaxy golf bmw ipod ajfon mercedes audi peugeot muzik radio opel fiat x5 sony ipad mac vw wolkswagen zvushnik boca mini renault ford corsa zmadhues xperia mitsubishi klima kompjuter pc asus hp gb m5 iphone5 Printer dhe Fotokopje Canon dell latitude acer asus llaptop laptop Ps3 numer vala ipko telefon nokia siemens lg acer Bateri kualitative windows format kurs kompjuter 540 530 330 Monitor Siemens kombi kamion zvoshnik zvuqnik Skaner bass muzik ker ace ipod iphone 5 Urgjent shes Canon zvuqnik mac kombi kompressor motor nissan a4 canon eos 60d sublimation sony CANON 60D me objektiv 18-135 bass bassbina dell i3 i5 dula core core2duo ram core 2 duo hard disk flash usb ups blackberry e51 e71 e72 x6 bmw x5 x3 adapter per Laptop canon D450 7d Canon EF 75-300mm CANON FOTOGRAFI sublimative
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim