FOTOPRINTER CANON PIXMA IP7250 ME SISTEM

Shitet nga: Nasi 18 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
FOTO PRINTER CANON PROFESIONAL 9600X9600 DPI
CANON IP7250 I RI - PA PERDORË
ME SISTEM SHTESE PROFESIONALE PER IP7250 ----
ME GARANCION 6 MUAJ
SHTYP TE GJITHA FOTO FORMATET DERI NE A4 (TE GJITHA LLOJET E FOTOLETERS PER INKJET)
SHTYP CD DVD

ju njoftojme se kemi edhe fotoletra PREMIUM PHOTO PAPER HIGH GLOSS nga gjermania
FORMATI : 13x18 10x15 A3 A4 A3+ etj

SHTYP CD - DVD -
LETER TE THJESHTE (MUND TE SHTYPNI NE DY ANET - DUPLEX)

FOTO LABORATORIKE - 9600 X 2400 dpi (CILESIA ESHTE 265 HERË ME CILESOR SE FOTOGRAFISTI)
I PERSHTATSHEM PER FOTO EXPRES

100% FOTOT JAN LABORATORIKE ME KETE GJIGAND PRAKTIK I CILI ESHTE PER SECILIN

ME SISTEM CISTERNE ANASH I MONTUAR NE MENYRE PROFESIONALE (ME DEREN MBYLLUR) KAPAKUN E MBYLLUR MBI PRINTER

JU KURSENI 99% TE KOSTOS NE PRINTIM
ME NGJYRA ORGJINALE CROMA LIFE +100
500 ML NGJYRE NE SISTEM KJO I BIE SA 10 X 5 KATRIGJA QE KUSHTOJNE 1000 € DHE JU I KURSENI

JU GARANTOJME SE NUK KA BLLOKIM TE KOKES SE PRINTERIT SEPSE NGJYRAT JAN ORGJINALE

JU NJOFTOJME SE TE NE MUND TE FURNIZOHENI ME NGJYRA
DHE LETER FOTOGRAFIKE PREMIUM PHOTO PAPER TE FORMATIT 10X15 A4 DHE A3

-----------------------
JU NJOFTOJME SE KEMI EDHE NGJYRE ORGJINLE PËR KËTË PRINTER ---- 1 LITER, 500ML, 100ML
PRODHIM ANGLEZ - FOTORITE - PREMIUM INK

GJITHASHTU JU NJOFTOJME SE SISTEMI QE NE E MONTOJME ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM DHE NUK BEN ZHURME TRAK - TRUK SI SISTEMET QE GJENDEN NE TREG POR BEZ - BEZ SI TE MOS KISHTE FARE SISTEM TE MONTUAR !!!!!!

JU LUTEM ME SHKRUNAI MESAZH NE
VIBER, WhatsApp, IMO
+37744191060

SHIKO REKLAMEN NE YOUTUBE
LINKU:
http://www.youtube.com/watch?v=1g80A5HjNf0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim