Kartel Grafike - Nvidia 210 1GB - 30 euro

Shitet nga: Riggi 18 Jan 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Shes Kartelen grafike Nvidia 210 qe osht 1GB. Qmimi osht 30 euro, pa garancion.

Ka pixel shader 4.0 dhe mundet me i mbajt lojnat si CounterStrike Global Offensive
Dota 2
Team Fortress
Left 4 Dead 2
Call of Duty Black ops etj.

Per me shum, kontaktoni ne numrin ma posht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim