LOGITECH HD CAMERA

Shitet nga: Bekim 18 Sht 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Në gjendje perfekte dhe shumë kualitative e ardhur nga Zvicrra, për më tepër thirrni në
044/ 351896 ose viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim