MOTHERBOARD PER LAPTOP MSI

Shitet nga: Didacom 17 Gsh 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   40 EUR

Komuna: Prizren
SHES MOTHERBOARDIN ME GJETH PROCESOR DUAL CORE PER LAPTOP MSI KOMPLET ME PLLASTIKA NE GJENDJE SHUME TE MIRE I MUNGON VETEM HARD DISKU DHE EKRANI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim