Ngjyra per printer , QE NUK BLLOKOJN PRINTERIN !

Shitet nga: Nasi 18 Shk 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes ngjyra per printer Canon
ngjyrat jane te cilesise se larte dhe nuk ka bllokim te kokes se printerit - JU GARANTOJME
100ml
500ml
1L
C - M - Y - K- BK - PM - LM - GY LGY LLGY PHOTO BLACK - PIGMENT BLACK etj.
Ngjyrat jan angleze FOTORITE
JU LUTEM ME SHKRUANI MESAZH NE VIBER , WhatsApp, ose IMO
+37744191060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim