Ngjyra per printer canon - dhe univerzal

Shitet nga: Nasi 09 Dhj 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes ngjyra per printer Canon
ngjyrat jane te cilesise se larte dhe nuk ka bllokim te kokes se printerit - JU GARANTOJME
100ml
500ml
1L
C - M - Y - K- BK - PM - LM - GY LGY LLGY PHOTO BLACK - PIGMENT BLACK etj.
Ngjyrat jan angleze FOTORITE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim