Pjes PC dhe Laptop

Shitet nga: niti 01 Shk 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   15 EUR

Komuna: Prizren
5 copa -Cooler/FAN=5 euro copa

3 copa -Heatsinks=2 euro copa

2 copa -Grafik karta 128mb =10 euro copa

3 copa-Powersupply=10 euro copa njeta esht 235watt ,155 watt, e njera 450watt 30 euro.

1 cop -AMD CPU 1,70GHZ=3 euro
---------------------------------------------------------
Pjeset per laptop acer 5535
Procesori/CPU : Amd X2 Dual Core QL-65 2.10 GHz 1mb cache windows 7 rate 5.0 -8 euro

Cooleri/Ftohesi bash me flutreni laptopit acer 5535 =13 euro

DVD-RW -shum i mir osht shkrun cd dhe DVD per laptop = 13 euro

Touchpad/mausi me prekje i laptopit acer 5535 = 13 euro

Wifi card e laptopit - 8 euro

DC Power Jack/xheki rrymes laptopit =10 euro

Tastatura e laptopit acer 5535 - 15 euro fiks

Tastiera pershtatet me disa modele te laptopve Acer Aspire shikoni listen me poshte.

Acer Aspire 5235 5335 5355 5535 5735 5735Z 5737 5737Z 5635 7220 7620G 8530 8530G 8730 8735G 9410 Series

---------------------------------------------------------------
Shiten urgjentisht i jap krejta me qmim te lire shum dhe ndrrim i mundshem me gjithqka si psh, telefon, laptop, kompjuter, biciklet etj

Viber +386 49 416 972

Acer ram dvd keyboard mousepad tastatur cooler dc jack amd heatsink powersupply
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim