Shes WI-FI TP-LINK

Shitet nga: Faruk Krasniqi 03 Dhj 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Shes WI-FI TP-LINK shume pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim