pjes per kompjutera edhe llaptopra lir

Shitet nga: selmir 20 Mar 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Prizren
shess ramat trafot pllakat te shtepizes hardiskat 40 80 120 gb e tjera ram memorje 512 1gb e tjera lir
si dhe komplet shepizen 1gb ram 80gb hardish 256 grafiken windows 7 vetem 25euro
kontakt viber +38649653839
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim