Shtrafciger per iphone

Shitet nga: Flori 17 Qer 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prizren
Shes shtrafciger per iphone 4 iphone 5 dhe 6 te pa perdorura per me shum kontaktoni ne 044 169 527 ose ne Viber:+377 44 169 527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim