Ngjyra per printer canon - dhe univerzal

Shitet nga: Nasi 03 Gsh 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR   6 EUR

Komuna: Prizren
Shes ngjyra per printer Canon
ngjyrat jane te cilesise se larte dhe nuk ka bllokim te kokes se printerit - JU GARANTOJME
100ml 6€
500ml 18€
1L 30 €
CMYK- BK - PM - LM - GY etj.
Ngjyrat jan angleze FOTORITE
044191060
+37744191060 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim