Riparoj Dhe Blej IPhone dhe Samsung Me Defekte

Shitet nga: TEL 11 Pri 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Riparoj dhe blej iphona dhe samsunga me defekte qe munden mu rregullu qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim