Foto-printer profesional MITSUBISHI CP-9550DW-S

Shitet nga: samidin 28 Dhj 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   499 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
shiten dy foto printer profesional Mitsubishi CP9550DW-S
njeri eshte i ri vetem dy role leter ka hargju kurse tjetri pak me shume
por te dy jane ne gjendje perfekte dhe te gatshem
per pune pres bleres serioz ju pershendes
qmimi per te dy eshte 499.00 euro
vetem njeri prej tyre kushton -300.00 euro
per keta printera duhet vetem softweri ose monitori .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim