GE X5 Digital Camera 15x Optical Zoom boj Ndrrim

Shitet nga: GE X5 14 Tet 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin

GE X5 Digital Camera Power Pro Series

Ben edhe inqezim dhe foto shum kualitative

Mdrrim i mundshem me iPhone 6S Full Unlock etj..

Viber Kontakt:+37744731999


14MP Digital Camera with 15x optical zoom and 5.7x digital zoom
2.7 Inch vibrant LCD with auto brightness
18MB internal memory with SD/SDHC card support up to 16GB
Face detection, in camera red eye removal, image stabilization, smile detection, blink detection, and face auto-exposure
Uses 4 AA batteries so you'll never be stranded waiting for your camera battery to charge
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim