Nikon Lens 18-55 mm

Shitet nga: Kushtrim 07 Mar 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Lens ( objektiv ) per aparate profesionale.
Objektivi eshte i ruajtur dhe shum pak i perdorur. Objektivi ka ardhur nga Amerika.
Objektivi eshte i firmes Nikon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim