SAMSUNG 16 MEGA PIXEL HD

Shitet nga: can 19 Jan 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
SHES FOTOAPARAT SAMSUNG 16,1 MEGA PIXEL HD shum ne gjendje te rregullt, jan te perdorun, kan ardh nga Norvegjia, posedojne Kabllon per mbushje te baterise si dhe per transferim te fotove.


VEREJTIJE: ndrim nuk bejme.

VIBER +377 44 216 752 ose 044415767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim