Shes Foto dhe video aparatin Fujifilm 12.2 megapix

Shitet nga: Lindi 07 Pri 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Foto dhe video aparatin Fujifilm 12.2 megapixell, ose e ndrroj me naj boc te oksigjenit (CO2). apo me naj radio per kerr me USB. Me kete aparat me te cilin mundesh me bo foto shum kualitative por edhe mundesh me iqizu si videokamer, eshte vetem nje jav i perdorur. ka memory card 4 gigabajt. ky eshte bler 115 euro por per shkak se nuk po me nevojitet e shes 40 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim