Abonim brenda dhe jasht kosoves

Shitet nga: Abonim per programe satelitore 10 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Bejm abonimin e te gjitha programeve brenda dhe jasht kosoves
Ju mirëpresim ne 045 557 907

Viber +37745557907

Ipko 049 633 248

Eutelsat W2 16 : Digitalb pa pairing
Tring FULL HD
Arena Sport 1,2,3,4 HD
Sport Klub 1,2,3,4 HRT
Astra 19.2 :
Sky Deutschland , Bundesliga HD
Bein Sport 1,2,3.....9
AXN action HD ....
Canal + HD , sport HD , Family HD , Action HD ...
Hotbird 13.0 :
Sky Itali , Film action , comedy ....
Canal+ HD Pako
Primafila 1,2,3,4,5...........30 etj !
E shum Pako boterore tjera si dhe shitje , Montim profesional !
Dhe jasht kosoves
Ju Falemenderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim