Android tv . 2Gb ran

Shitet nga: nit Sot 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Kampjonatit evropjan i erdh fundi dhe ndeshjet e futbollit i keni shiku pa pages por tani kan filluar ligat ne per shtete te ndryshme si dhe liga kampijone te cilat nuk mund ti shiqoni pa pages dhe e vetmja paisje ku mund ti shiqoni eshte android tv box 4.4 vetem ajo qe ju nevoitet esht te wifi asgje tjeter .programe shqip TRING,DIGITALB,KOSOVARE,TE HUAJA,SUPER SPORT,KOSOVA SPORT,TRING SPORT etj google,youtube,facebook,whatsapp,viber,skype,etj androidin tv box kjo paisje mundeson qe per mes saj te lidhet me qfardo televizori dhe ben tv. tuaj smart .(shum praktik dhe leverdishe nje her e mer dhe nuk ke nevoj me te paguash kurfar abinimi)
E vetmja qe ju duhet esht te keni internet apo wifi. Per ma shum mundeni me kontaktu viber . +38649635 631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim