Android tv . 3Gb ram. 32gb memorje

Shitet nga: nit Dje 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes android tv box modelin ma te ri me 3Gb ram e 32 .memorje octa core .anderoid verzion 6.0 me an te se cilit mundeni me shiku pa pages shume kanale vetem ajo qe ju nevoitet esht te wifi asgje tjeter .programe shqip TRING,DIGITALB,KOSOVARE,TE HUAJA,SUPER SPORT,KOSOVA SPORT,TRING SPORT etj google,youtube,facebook,whatsapp,viber,skype,etj androidin tv box kjo paisje mundeson qe per mes saj te lidhet me qfardo televizori dhe ben tv. tuaj smart .(shum praktik dhe leverdishe nje her e mer dhe nuk ke nevoj me te paguash kurfar abinimi)
E vetmja qe ju duhet esht te keni internet apo wifi. Per ma shum mundeni me kontaktu viber . +37745
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim