DJI PHANTOM 2 VISION+

Shitet nga: Burim 23 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Droni eshte ky qe po shihet ne foto. Eshte blere ne gjermani ne prill dhe ka ende garancion. Eshte plotesisht ne gjendje te rregullt ka nje bateri dhe nje pale flutura rezerve ende ne paketim.

ne kete link mundeni me i pa disa foto dhe video qe jane bo me kete dron.

https://www.facebook.com/oraphotovideo/

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim