Sony 4 autoparlanta dhe suboferi me zmadhues

Shitet nga: sony 12 Qer 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   90 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
shiten komplet 4 autoparlanta sony si dhe suboferi me zmadhues te vetin mbrenda me sistem me fuqi shum te fort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim