PLASMA PREJ GJERMANIS 28 inch

Shitet nga: noli 03 Shk 03:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
plasma prej gjermanis philips 28 inch vetem 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim