TV SABA

Shitet nga: 27 Tet 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori është në gjendje perfekte. Ky është tv i vogël 34 cm dhe përshtatet shumë për dhoma gjumi ose për markete është shumë i leht dhe nuk kërkon rrymë të fortë.

044 351896 viber .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim