Televizor

Shitet nga: tv 15 Dhj 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
kam 1 televizor shum i mire ska kurgja krejt mire punon komaden duhet me ja ble qe 1 muj e kam mund te na thirrini ne ket numer 044-388-382 mund te na thirni edhe ne viber +37744388382
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim