Televizor

Shitet nga: tv 15 Dhj 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
KAM 1 TV MARKA NEO SHUM I MIRE E KAM QE 1 MUJ MIRE PUNON KURGJA SKA VEQ KOMANDEN DUHET ME JA BLE QMIMI 35 EURO POR MUJNA ME ULE EDHE PAK MUND TE NA THIRRNI NE KET NUMER 044-388-382 OSE NE VIBER +37744388382
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim