Tv Philips 32 inch

Shitet nga: Tv 20 Shk 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Asht ne gjendje te rregullt dhe me ngjyra shum te mira. Madhsia ekranit 32inch apo 81cm
viber +38649477125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim