Tv i madh

Shitet nga: dit 10 Tet 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv samsung thomson 50 inch...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim