Tv samsung

Shitet nga: diki 29 Jan 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv i madh..kinema shtepiake!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim