Tv watson 60cm

Shitet nga: ilir 10 Mar 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Asht ne gjendje shume te mire pa naj defket me ekran 60cm .. Ndrrim i mundshem me naj tel

Viber +38649477125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim